Онлајн казино FastPay

Интернет-казиното Fastpay е ресурс за коцкање за кој можете да зборувате многу и долго. Но, првиот впечаток за тоа кај коцкарите се формира по читањето на името, бидејќи тоа се брзи плаќања што се важен услов за секој посетител на виртуелна установа за коцкање. Дирекс Н.В. знаат за ова и самоуверено работат на подобрување на услугата - ова е местото каде што клиентите можат да добиваат добивки до 15 минути. Ова е рекордно време, со кое повеќето од популарните извори на коцкање не можат да се пофалат.

Одете во казино и побарајте бонус

Казиното Fastpay работи од 2018 година, односно веќе се етаблира и доби повратни информации од редовните посетители на официјалната веб-страница. Непотребно е да се каже, тие се претежно позитивни. Ова е очигледно, бидејќи покрај брзите плаќања во мрежниот клуб, тие исто така овозможуваат пристап до широка колекција на слот машини, профитабилни промоции, бонуси и играчки на големи наградни фондови. Со други зборови, ова е токму местото каде што вашето омилено хоби ви овозможува да заработите вистински пари.

Казино FastPay

Интерфејс и функционалност

Успехот на секое воспоставување коцкање зависи од односот на администрацијата кон организацијата на нејзината работа. Сè што е во онлајн казиното Fastpay е смислено за максимална удобност на посетителите - дизајнот е привлечен и ненаметлив, навигацијата е многу погодна, страницата е добро структурирана, можете брзо да ги најдете потребните делови и потребните информации во менито.

Главни категории во Fastpay:

 • „За нас“ - информации за сопствениците на клубот, особеностите на неговата работа, контактите, лиценцата;
 • „Плаќања“ - информации за начините на плаќање, валутите, провизиите, условите за трансакции;
 • „Промо“ - промоции, бонуси, турнири, мечеви и програма за лојалност;
 • „Поддршка“ - методи за брза комуникација со поддршка и одговори на најчесто поставуваните прашања од играчите.

Каде што лентата за пребарување игри се наоѓа на страницата, има и дополнителни делови по кои, за погодност, се сортира софтверот од колекцијата на клубот. Ова:

 • Слотови - класични слот машини со ролни, линии и традиционални бонуси;
 • „Нови игри“ - нови ставки од доверливи производители;
 • "Во живо" - софтвер за играње со вистински дилер;
 • "Функција за купување" - бонуси што играчите можат дополнително да ги купат;
 • „Биткоин, ЕТХ, ЛТЦ“ - игри каде што се достапни облози во крипто валута.

Иконите за врвни слотови се прикажани на главната страница. Таму можете да ги видите имињата на последните добитници, големината на добивките, имињата на игрите каде што во моментов се игра прогресивниот џекпот. Во долниот десен агол на страницата има копче за прикажување прозорец со разговор преку Интернет - можете да напишете таму во случај на какви било итни прашања и за навремено решавање на споровите.

Одете во казино и побарајте бонус

Ако во одреден момент пристапот до страницата за онлајн казино на Fastpay може да биде ограничен, можете да ја внесете вашата лична сметка, како и да пристапите до функционалноста и сметката со помош на огледало. Ова е апсолутна копија на официјалната веб-страница на установата, каде што има сите исти игри, бонуси и други карактеристики на главниот ресурс.

FastPay

Регистрација и верификација

За да регистрирате нова сметка, доволно е да пополните стандарден формулар со кликнување на копчето „Регистрирај се“ во горниот десен агол на страницата. Наведува:

 • адреса за е-пошта;
 • број на мобилен телефон;
 • лозинка;
 • валута.

Во истата фаза, потребно е да ја потврдите вашата возраст, бидејќи во казино можат да играат само лица кои наполниле 18 години. Нов клиент, исто така, мора да се согласи со условите и условите на ресурсот и, доколку сакате, да добие согласност за дистрибуција на промотивни понуди и новински клубови.

Пред првото повлекување пари од сметката, исто така е важно да се помине низ постапката за верификација на сметката, обезбедувајќи и на администрацијата копии од документи за лична карта. Ова може да биде јасна фотографија од пасош или возачка дозвола, банкарски извештаи, фотографија од банкарска картичка ако е користена за депозит. Верификацијата на документите трае минимум време - до 10 минути, по што веднаш можете да аплицирате за повлекување пари од салдото.

Избор на игри и развивачи на Fastpay Casino

FastPay

Опсегот на казина на Fastpay вклучува повеќе од 2000 слот машини. Сите овие се идеи на доверливи производители кои се докажаа од најдобрата страна - Booongo, NetEnt, Microgaming, Yggdrasil, Igrosoft, Amatic, Endorphina, Pragmatic Play и други. За полесно пребарување, се дадени неколку филтри одеднаш, земајќи ги предвид техничките карактеристики на софтверот. Новите производи се означени како „Нови“ и дополнително постои образец за пребарување по име.

Класичните слотови се најобемната категорија игри на веб-страницата на клубот. Колекцијата исто така вклучува околу 140 игри прилагодени на форматот на дилер во живо (производи од провајдерите на NetEnt Live, Evolution). Во последната категорија, можете да најдете неколку варијанти на покер, рулет и други игри со коцкање одеднаш - аналози на оние што се наоѓаат во вистински сали.

FastPay Casino

Бонуси и промоции во Fastpay

Програмата за бонуси Fastpay е дизајнирана за нови и редовни активни клиенти. И двајцата имаат право на профитабилни награди, кои се издаваат во зависност од статусот стекнат за време на играта. Почетното ниво им се доделува на коцкарите автоматски, а со зголемување на статусот до највисокото 11-то (црно), достапната функционалност се проширува - играчите може да очекуваат да добијат поголем процент на поврат на изгубените средства, помош од личен менаџер и други корисни бухти. Искусни поени, потребни за зголемување на нивото на игра, може да се добијат за депозити и облози во слотови.

Финансиски трансакции

Брзите исплати, рефлектирани во името на страницата, се нејзината главна карактеристика. Според условите на ресурсот, дадени се максимум неколку часа за обработка на апликации за вршење парични трансакции. Постапката за верификација, како што споменавме погоре, трае до 10 минути. Постојат 9 различни валути и 5 крипто-валути на страницата за одржување сметка и поставување облози во игри.

Методи за депонирање и повлекување средства

Достапните начини на плаќање се операции со банкарски картички, паричници на електронски системи за плаќање, сметки на мобилни оператори и паричници со крипто-валути. За секој метод, постојат посебни периоди (по обработката на апликацијата од страна на администрацијата на онлајн казиното Fastpay) и ограничувања. Не се наплатува провизија. Откако ќе направите депозит, парите може да се искористат за обложување на игри веднаш.

Одете во казино и побарајте бонус

FastPay
18+
Visa Visa MasterCard Maestro Qiwi Yandex Webmoney