Казино Fastpay - бонуси и промо кодови

Казино FastPay

Што е бонуси во казината на FastPay , во принцип, не можете да објасните - дури и почетниците на обложувалниците знаат дека ова се стимулации од установите за администрација кои се ефикасна алатка за привлекување нови клиенти и зачувување на интересот на оние кои веќе имаат активна сметка. Во онлајн казиното Fastpay, администрацијата има посебен пристап кон политиката на бонуси и се обидува на секој можен начин да ја покаже својата лојалност кон посетителите на страницата. Програмата за лојалност тука е фундаментално нова - програма што може да ги интересира и искусните коцкари и почетниците кои првпат лансираат слотови на Интернет.

Следно, можете да дознаете за сите тековни понуди на казиното Fastpay. Мотивационите програми овде се подобри од повеќето конкуренти. Администрацијата ги охрабрува новите клиенти во фазата на регистрација на веб-страницата на клубот и не ги лишува во иднина. Обезбедува профитабилни бонуси за повторно полнење, промоции, лотарии, турнири со големи наградни фондови и ексклузивни награди - промотивни кодови и празнични подароци за активни коцкари.

FastPay

Одете во казино и добијте го вашиот бонус

Бонус за прв депозит Fastpay

Бонус за добредојде е тоа што создава впечаток за ресурс за коцкање. Како таква награда, казината на Fastpay нудат бонус за прв депозит, што предвидува 100% зголемување на првиот депозит. Максималниот депозит во овој случај е 100 УСД, 100 ЕУР, 0,01 БТК, 1,9 АЛТ, 0,256 ЕТХ, 0,5 БЦХ, 44 ДОGEИ или еквивалент во други валути. Условите за обложување во овој случај се како што следува:

 • облог х50;
 • нема ограничување на добивките.

Исто така, вреди да се напомене дека оваа апликација може да се активира без промо-код. Покрај додатокот за готовина на депозитот, администрацијата на виртуелната институција издава уште 100 бесплатни вртења. 20 пати на ден во тек на 5 дена.

FastPay Casino

Вчитај повторно бонус

Програмата за лојалност не е ограничена на првиот депозит на бонуси во казиното FastPay. Овде можете да добиете парични награди за второто и следното надополнување:

 • за вториот депозит 75% - до 50 УСД, 50 ЕУР, 0,005 БТК и еквивалентно во други достапни валути;
 • 50% индивидуални неделни бонуси за надополнување.

Со други зборови, овој клуб не остава коцкари само со својот банкар. Тука тие се обидуваат да ги заинтересираат корисниците, да ја поттикнат активноста и да ги мотивираат да добијат уште поголеми победи.

Персонализирани понуди

FastPay Bonuses

Говорејќи за лични понуди, вреди да се спомене системот за статус кој работи во интернет казиното Fastpay. Се состои од 10 (11) нивоа, каде што зголемувањето вклучува издавање на бесплатни вртења или дополнителни средства за поставување облози од страна на администрацијата како презентација.

Одете во казино и добијте го вашиот бонус

За да се подигнете нагоре, треба да соберете поени за специјално искуство со надополнување на вашата сметка и играње слот машини од колекцијата на клубот. Сега, за јасност, да го разгледаме подетално целиот систем:

 • Првото ниво се доделува автоматски и важи ако корисникот има 0-49 поени. Овој статус сè уште не дозволува добивање на бонус за повторно вчитување во вторник, мега претовар во петок, бонус без депозит во сабота и други добрите, но играчот е веќе член на програмата, кој, откако ќе се пресели на следното ниво, ќе биде способен да бара подарок од установата.
 • Преместувањето на второ ниво гарантира 20 бесплатни вртења како награда за достигнување, како и 15 бесплатни вртења како дел од саботата без депозит и 15 за вашиот роденден.
 • Третото ниво е награда во форма на 50 бесплатни вртења, 125 бесплатни вртења во сабота и 20 како подарок за родендени.
 • Четврто - 100 бесплатни вртења за достигнување, 50% од депозитот во вторник и сабота со облог од x40, 35 бесплатни вртења во рамките на сабота без депозит, 100 бесплатни вртења за вашиот роденден.
 • Петто - 150 бесплатни вртења за достигнување на ниво, 50% до депозит во вторник и 55% во сабота со облог x40, 45 бесплатни вртења во сабота, 150 за роденден, можност за размена на поени за вистински пари.
 • Шесто - 200 бесплатни вртења за достигнување на нивото, 50% до депозит во вторник и 60% во сабота со облог x40, 55 бесплатни вртења во сабота, 200 бесплатни вртења на роденден, можност за размена на поени за реално пари.
 • Седмо ниво - 300 бесплатни вртења за достигнување на нивото, 50% до депозит во вторник и 65% во сабота со облог x40, 75 бесплатни вртења во сабота, 300 за роденден, можност за размена на поени за вистински пари .
 • Осми - парична награда за достигнување на нивото, 50% на депозит во вторник со облог x35 и 75% во сабота со облог x40, 100 бесплатни вртења во сабота, паричен подарок за роденден, можност за разменуваат поени за вистински пари.
 • Деветто - парична награда за достигнување на нивото, 50% на депозит во вторник со облог x35 и 100% во сабота со облог x35, 150 бесплатни вртења во сабота, 10% враќање назад, паричен подарок за роденден , можност за размена на поени за вистински пари.
 • Десетто - парична награда за достигнување на нивото, 50% на депозит во вторник со облог x35 и 150% во сабота со облог x35, 500 бесплатни вртења во сабота, 10% враќање назад, паричен подарок за роденден , можност за размена на поени за вистински пари.
 • Црна - индивидуално.

Носителите на највисок статус добиваат парична награда од 2500 ЕУР или еквивалентно во друга валута и ист подарок за роденден како награда. Останатите стимулации за носителите на овој статус се договараат индивидуално, во зависност од активноста на играчот на веб-страницата на казиното FastPay и достигнувањата.

Во врска со размената на статусни поени за вистински пари, оваа опција е достапна еднаш годишно од 20 декември до 31 декември. Девизниот курс зависи од нивото што го купил коцкарот - деталите може да се најдат во информациите во делот „Промо“ на веб-страницата.

Друг вид лични награди се промотивните кодови што играчите можат да ги добиваат испраќајќи ги на е-поштата одредена за време на регистрацијата или на месинџерот по нивниот број на мобилен телефон. При активирање на промотивни кодови, фиксни парични награди, бесплатни вртења во избрани машини и додатоци на надополнетите износи може да се кредитираат. За да не пропуштите профитабилен бонус, треба периодично да ја проверувате вашата е-пошта, пораки во инстант месинџери и во вашиот личен профил.

FastPay
18+
Visa Visa MasterCard Maestro Qiwi Yandex Webmoney