Kazino Fastpay - shpërblime dhe kode promovuese

FastPay Casino

Çfarë është shpërblimet në kazinotë FastPay , në parim, nuk mund ta shpjegoni - edhe bixhozistët fillestarë e dinë që këto janë stimuj nga institucionet e administratës që janë një mjet efektiv për tërheqjen e klientëve të rinj dhe ruajtjen e interesit të atyre që tashmë kanë një llogari aktive. Në kazinonë online Fastpay, administrata ka një qasje të veçantë ndaj politikës së bonusit dhe përpiqet në çdo mënyrë të mundshme të demonstrojë besnikërinë e saj ndaj vizitorëve të faqes. Programi i besnikërisë këtu është thelbësisht i ri - një program që mund të jetë me interes si për lojtarët me përvojë, ashtu edhe për lojtarët fillestarë, të cilët po lëshojnë lojëra elektronike për herë të parë në internet.

Tjetra, ju mund të mësoni në lidhje me të gjitha ofertat aktuale të kazinosë Fastpay. Programet motivuese janë më të mira këtu sesa shumica e konkurrentëve. Administrata inkurajon klientët e rinj në fazën e regjistrimit në faqen e internetit të klubit dhe nuk i privon ata në të ardhmen. Ai siguron shpërblime fitimprurëse të rimbushjeve, promovime, lotari, turne me pishina të mëdha çmimesh dhe shpërblime ekskluzive - kode promovuese dhe dhurata për pushime për lojtarët aktivë.

FastPay

Shkoni në kazino dhe merrni bonusin tuaj

Bonusi i Depozitës së Parë Fastpay

Bonusi i Mirëseardhjes është ai që krijon përshtypjen e një burimi kumari. Si një shpërblim i tillë, kazinotë e Fastpay ofrojnë një bonus depozitimi të parë, i cili parashikon një rritje 100% të depozitës së parë. Depozita maksimale në këtë rast është 100 USD, 100 EUR, 0,01 BTC, 1,9 ALT, 0,256 ETH, 0,5 BCH, 44 DOGE ose ekuivalenti në monedha të tjera. Kushtet për bast në këtë rast janë si më poshtë:

 • bast x50;
 • pa limit fitimesh.

Gjithashtu vlen të përmendet se ky aplikacion mund të aktivizohet pa një kod promovimi. Përveç shtimit të parave të gatshme në depozitë, administrata e institucionit virtual lëshon edhe 100 rrotullime të tjera falas. 20 herë në ditë për 5 ditë.

FastPay Casino

Ringarko bonusin

Programi i besnikërisë nuk është i kufizuar në depozitimin e parë të shpërblimeve në FastPay Casino. Këtu mund të merrni shpërblime parash për plotësimet e dyta dhe ato vijuese:

 • për depozitën e dytë 75% - deri në 50 USD, 50 EUR, 0.005 BTC dhe ekuivalenti në monedha të tjera të disponueshme;
 • 50% bonuse individuale të rimbushjes javore.

Me fjalë të tjera, ky klub nuk lë bixhozxhinj vetëm me kartëmonedhën e tyre. Këtu ata përpiqen të interesojnë përdoruesit, të inkurajojnë aktivitetin dhe t'i motivojnë ata të marrin fitore edhe më të mëdha.

Oferta të personalizuara

Bonuse FastPay

Duke folur për ofertat personale, vlen të përmendet sistemi i statusit që funksionon në kazinotë online Fastpay. Përbëhet nga 10 (11) nivele, ku një rritje përfshin lëshimin e rrotullimeve falas ose fondeve shtesë për vendosjen e basteve nga administrata si prezantim.

Shkoni në kazino dhe merrni bonusin tuaj

Për tu ngritur lart, duhet të grumbulloni pikë të veçanta të përvojës duke rimbushur llogarinë tuaj dhe duke luajtur lojëra elektronike nga koleksioni i klubit. Tani, për qartësi, le të hedhim një vështrim më të afërt në të gjithë sistemin:

 • Niveli i parë caktohet automatikisht dhe është i vlefshëm nëse përdoruesi ka 0-49 pikë. Ky status ende nuk lejon marrjen e një bonusi të rimbushjes të Martën, një mega ringarkimi të Premten, një të Shtunë bonus pa depozitë dhe gjëra të tjera të mira, por lojtari është tashmë një anëtar i programit, i cili, pasi të kalojë në nivelin tjetër, do të jetë në gjendje të kërkojë një dhuratë nga institucioni.
 • Kalimi në nivelin e dytë garanton 20 rrotullime falas si shpërblim për një arritje, si dhe 15 rrotullime falas si pjesë e së Shtunës pa depozitë dhe 15 për ditëlindjen tuaj.
 • Niveli i tretë është një shpërblim në formën e 50 rrotullimeve falas, 125 rrotullime falas të Shtunave dhe 20 si një dhuratë për njerëzit e ditëlindjes.
 • E katërta - 100 rrotullime falas për një arritje, 50% e depozitës të Martën dhe të Shtunën me një bast x40, 35 rrotullime falas brenda kornizës së së Shtunës pa depozitë, 100 rrotullime falas për ditëlindjen tuaj.
 • E pesta - 150 rrotullime falas për arritjen e një niveli, 50% në depozitë të Martën dhe 55% të Shtunave me një bast x40, 45 rrotullime falas të Shtunave, 150 për një ditëlindje, mundësia e shkëmbimit të pikave me para të vërteta.
 • E gjashta - 200 rrotullime falas për arritjen e nivelit, 50% depozita të Martave dhe 60% të Shtunave me një bast x40, 55 rrotullime falas të Shtunave, 200 rrotullime falas në një ditëlindje, aftësia për të shkëmbyer pikë me të vërtetën para.
 • Niveli i shtatë - 300 rrotullime falas për arritjen e nivelit, 50% në depozitë të Martën dhe 65% të Shtunave me një bast x40, 75 rrotullime falas të Shtunave, 300 për një ditëlindje, mundësia e shkëmbimit të pikave me para të vërteta .
 • E teta - një çmim parash për arritjen e nivelit, 50% e depozitës të Martën me një bast x35 dhe 75% të Shtunën me një bast x40, 100 rrotullime falas të Shtunave, një dhuratë parash për një ditëlindje, aftësia për të shkëmbeni pikë për para të vërteta.
 • E nënta - një çmim parash për arritjen e nivelit, 50% e depozitës të Martën me një bast x35 dhe 100% të Shtunën me një bast x35, 150 rrotullime falas të Shtunave, 10% kthim i parave, një dhuratë parash për një ditëlindje , aftësia për të shkëmbyer pikë me para të vërteta.
 • E dhjeta - një çmim parash për arritjen e nivelit, 50% e depozitës të Martën me një bast x35 dhe 150% të Shtunën me një bast x35, 500 rrotullime falas të Shtunave, 10% kthim i parave, një dhuratë parash për një ditëlindje , aftësia për të shkëmbyer pikë me para të vërteta.
 • E zezë - individualisht.

Mbajtësit e statusit më të lartë marrin një çmim parash prej 2500 EUR ose ekuivalenti në një monedhë tjetër dhe të njëjtën dhuratë për ditëlindje si shpërblim. Pjesa tjetër e stimujve për mbajtësit e këtij statusi negociohen individualisht, në varësi të aktivitetit të lojtarit në faqen e internetit të kazinosë FastPay dhe arritjeve.

Lidhur me shkëmbimin e pikave të statusit për para të vërteta, ky opsion është i disponueshëm një herë në vit nga 20 dhjetor deri më 31 dhjetor. Kursi i këmbimit varet nga niveli i blerë nga bixhozxhiu - detajet mund të gjenden në informacionin në seksionin"Promo" të faqes në internet.

Një lloj tjetër i shpërblimeve personale janë kodet promovuese që lojtarët mund të marrin duke i dërguar në postën elektronike të specifikuar gjatë regjistrimit ose te mesazheri me numrin e tyre të telefonit celular. Kur aktivizoni kodet promocionale, mund të kreditohen shpërblime monetare fikse, rrotullime falas në makineritë e zgjedhura dhe shtesa në shumat shtesë. Për të mos humbur një bonus fitimprurës, duhet të kontrolloni në mënyrë periodike postën elektronike, mesazhet në mesazhe të menjëhershme dhe në profilin tuaj personal.

FastPay
18+
Visa Visa MasterCard Maestro Qiwi Yandex Webmoney