Kazino në internet FastPay

Kazinoja online Fastpay është një burim kumari për të cilin mund të flisni shumë dhe për një kohë të gjatë. Por përshtypja e parë për të në mesin e bixhozxhinjve formohet pasi të lexoni emrin, pasi që pagesat e shpejta janë një kusht i rëndësishëm për çdo vizitor të një institucioni virtual të lojërave të fatit. Direx N.V. di për këtë dhe me siguri po punon për përmirësimin e shërbimit - kjo është ajo ku klientët mund të marrin fitime deri në 15 minuta. Kjo është një kohë rekord, e cila shumica e burimeve të lojërave të fatit nuk mund të mburren.

Shko në kazino dhe kërko bonusin

Kazino Fastpay ka funksionuar që nga viti 2018, domethënë tashmë është krijuar dhe ka marrë reagime nga vizitorët e rregullt në faqen zyrtare të internetit. Eshtë e panevojshme të thuhet, ato janë kryesisht pozitive. Kjo është e dukshme, pasi që përveç pagesave të shpejta në klubin online, ato gjithashtu ofrojnë qasje në një koleksion të gjerë të makinave të fatit, promovime fitimprurëse, shpërblime dhe lotari të grupeve të mëdha të çmimeve. Me fjalë të tjera, ky është pikërisht vendi ku hobi juaj i preferuar ju lejon të bëni para të vërteta.

FastPay Casino

Ndërfaqja dhe funksionaliteti

Suksesi i çdo institucioni të lojërave të fatit varet nga qëndrimi i administratës ndaj organizimit të punës së saj. Gjithçka në kazino online Fastpay është menduar për rehati maksimale të vizitorëve - dizajni është tërheqës dhe modest, navigimi është shumë i përshtatshëm, faqja është e strukturuar mirë, ju mund të gjeni shpejt seksionet e nevojshme dhe informacionin e nevojshëm në meny.

Kategoritë kryesore në Fastpay:

 • "Rreth nesh" - informacion në lidhje me pronarët e klubit, veçoritë e punës së tij, kontaktet, licencat;
 • "Pagesat" - informacion në lidhje me mënyrat e pagesës, monedhat, komisionet, kushtet e transaksioneve;
 • "Promo" - promovime, shpërblime, turne, shorte dhe program besnikërie;
 • "Mbështetje" - metodat e komunikimit të shpejtë me mbështetje dhe përgjigje për pyetjet e bëra shpesh nga lojtarët.

Aty ku shiriti i kërkimit të lojës është i vendosur në faqe, ka edhe seksione shtesë sipas të cilave, për lehtësi, zgjidhet softueri nga koleksioni i klubit. Kjo:

 • Slotet - automatet klasike me mbështjellës, linja dhe bonuse tradicionale;
 • "Lojëra të reja" - artikuj të rinj nga prodhuesit e besuar;
 • "Drejtpërdrejt" - program kompjuterik për të luajtur me një tregtar të vërtetë;
 • "Buy Feature" - shpërblimet që lojtarët mund të blejnë shtesë;
 • "Bitcoin, ETH, LTC" - lojëra ku bastet në monedhë të kriptuar janë të disponueshme.

Ikonat e lojërave kryesore shfaqen në faqen kryesore. Aty mund të shihni edhe emrat e fituesve të fundit, madhësinë e fitimeve, emrat e lojërave ku aktualisht po luhet xhepoti progresiv. Në këndin e poshtëm të djathtë të faqes ka një buton për të shfaqur një dritare me një bisedë në internet - ju mund të shkruani atje në rast të ndonjë pyetje urgjente dhe për zgjidhjen e shpejtë të mosmarrëveshjeve.

Shko në kazino dhe kërko bonusin

Nëse në një moment mund të jetë i kufizuar hyrja në faqen e kazinosë Online Fastpay, ju mund të futni llogarinë tuaj personale, si dhe të hyni në funksionalitetin dhe llogarinë duke përdorur pasqyrën. Kjo është një kopje absolute e faqes zyrtare të internetit, ku ka të gjitha lojërat, shpërblimet dhe tiparet e tjera të burimit kryesor.

FastPay

Regjistrimi dhe verifikimi

Për të regjistruar një llogari të re, mjafton të plotësoni një formular standard duke klikuar në butonin"Regjistrohuni" në këndin e sipërm të djathtë të faqes. Në të thuhet:

 • adresa e postës elektronike;
 • numri i celularit;
 • fjalëkalimin;
 • monedha.

Në të njëjtën fazë, është e nevojshme të konfirmoni moshën tuaj, pasi që vetëm personat që kanë mbushur moshën 18 vjeç mund të luajnë në kazino. Një klient i ri duhet gjithashtu të pajtohet me termat dhe kushtet e burimit, dhe, nëse dëshiron, pëlqimin për shpërndarjen e ofertave promovuese dhe lajmeve të klubit.

Para tërheqjes së parë të parave nga llogaria, është gjithashtu e rëndësishme të kaloni nëpër procedurën e verifikimit të llogarisë duke siguruar administratës kopje të dokumenteve të identitetit. Kjo mund të jetë një foto e qartë e një pasaporte ose patentë shoferi, deklarata bankare, një foto e një karte bankare nëse është përdorur për të bërë një depozitë. Verifikimi i dokumenteve zgjat një minimum kohe - deri në 10 minuta, pas së cilës menjëherë mund të aplikoni për tërheqjen e parave nga bilanci.

Zgjedhja e Lojërave dhe Zhvilluesve të Kazinos Fastpay

FastPay

Gama e kazinove Fastpay përfshin më shumë se 2000 automat. Të gjitha këto janë ide e prodhuesve të besuar që kanë provuar veten nga ana më e mirë - Booongo, NetEnt, Microgaming, Yggdrasil, Igrosoft, Amatic, Endorphina, Pragmatic Play dhe të tjerë. Për lehtësinë e kërkimit, ofrohen disa filtra në të njëjtën kohë, duke marrë parasysh karakteristikat teknike të softuerit. Produktet e reja janë shënuar"Të reja" dhe përveç kësaj ekziston një formë për kërkimin me emër.

Slots Classic është kategoria më e gjerë e lojërave në faqen e internetit të klubit. Koleksioni përfshin gjithashtu rreth 140 lojëra të adaptuara në formatin e tregtarit të drejtpërdrejtë (produkte nga NetEnt Live, ofruesit e Evolution). Në kategorinë e fundit, mund të gjeni disa lloje të pokerit, ruletës dhe lojërave të tjera të lojërave të fatit menjëherë - analoge të atyre që gjenden në salla të vërteta.

FastPay Casino

Bonuse dhe promovime në Fastpay

Programi i bonusit Fastpay është krijuar për klientë aktivë të rinj dhe të rregullt. Të dy kanë të drejtë për shpërblime fitimprurëse, të cilat lëshohen në varësi të statusit të fituar gjatë lojës. Niveli fillestar u caktohet lojtarëve automatikisht dhe me një rritje të statusit deri në të 11-in më të lartë (E Zezë), funksionaliteti i disponueshëm zgjerohet - lojtarët mund të presin që të marrin një përqindje më të lartë të kthimit të fondeve të humbura, ndihmë nga një menaxher personal dhe të tjerë simite të dobishme. Pikat e përvojës, të cilat kërkohen për të rritur nivelin e lojës, mund të merren për depozitat dhe bastet në lojëra elektronike.

Transaksionet financiare

Pagesat e shpejta, të pasqyruara në emrin e faqes, janë tipari kryesor i tij. Sipas kushteve të burimit, maksimumi prej dy orësh jepen për përpunimin e aplikacioneve për kryerjen e transaksioneve monetare. Procedura e verifikimit, siç u përmend më lart, zgjat deri në 10 minuta. Ka 9 monedha të ndryshme dhe 5 kriptovaluta në dispozicion në këtë faqe për mbajtjen e një llogarie dhe vendosjen e basteve në lojëra.

Metodat për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve

Metodat e disponueshme të pagesës janë operacionet me karta bankare, kuletat e sistemeve të pagesave elektronike, llogaritë e operatorëve celularë dhe kuletat e kriptomonedhave. Për secilën metodë, ka periudha të veçanta (pas përpunimit të aplikimit nga administrata e kazinosë online Fastpay) dhe kufij. Asnjë komision nuk ngarkohet. Pas bërjes së një depozite, paratë mund të përdoren për të vënë bast menjëherë në lojëra.

Shko në kazino dhe kërko bonusin

FastPay
18+
Visa Visa MasterCard Maestro Qiwi Yandex Webmoney